Utrzymaj dobrą formę nie wychodząc z domu z COGITO ERGO MOVE!

Cogito Ergo Move On-Line

Jeśli Ci doskwiera napięcie, ból lub jeśli chcesz z nami się spotkać i poćwiczyć to zapraszamy na konsultacje online.

Mamy do dyspozycji różne autoterapie, rolowanie, stretching i ćwiczenia które z naszą pomocą możecie wdrożyć i pozbyć się napięcia albo po prostu zachować dobrą formę.

Prowadzimy także grupowe zajęcia – Zdrowy kręgosłup dla początkujących i zaawansowanych. Grupy są jak zwykle kameralne bo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Was (max. 6 osób). Dzięki kamerce możemy widzieć czy prawidłowo wykonujecie dane ćwiczenie. Trening jest prowadzony przez fizjoterapeutów więc jest treningiem medycznym poprzedzony krótkim wywiadem. Ponadto nowe osoby będą proszone o wypełnienie oświadczenia.

Utrzymaj dobrą formę nie wychodząc z domu

Oferta zajęć online

  1. Ćwiczenia zdrowy kręgosłup w oparciu o techniki pilates, dla chcących zachować zdrowy kręgosłup. Ćwiczenia wzmacniające z niewielką intensywnością oraz rozciągające poprawiające kondycje całego ciała. Trening może być dla osób początkujących.

grupy max 6 osób, on-line przez Google Hangouts

  1. Zajęcia zaawansowane dla wszystkich którzy chcą zadbać o zdrowy kręgosłup i wzmocnić ciało. Dla osób które chcą zachować dobrą formę ale już są w intensywnym treningu (uczestnicy TRX medyczny u nas w gabinecie, ale także dla wszystkich chętnych).

Osoby które ćwiczyły z nami w gabinecie nie muszą wypełniać oświadczenia. Nowe osoby będą poproszone o przesłanie takiego i dokumentu na maila. Trening jest prowadzony przez fizjoterapeutów więc jest treningiem medycznym poprzedzony krótkim wywiadem telefonicznym.

Zajęcia indywidualne

Nie chcesz ćwiczyć w grupie lub masz jakiś problem bólowy – umów się na spotkanie indywidualnie.

Koszt zajęć:

  • sesja do 30 min 40zł
  • sesja 1h 80 zł

Podczas sesji zbieramy wywiad medyczny i zostaje założona karta, która umożliwia kontynuacje terapii po zakończeniu pandemii.

Nie zawsze możliwa jest pomoc on-line. Gdyby się okazało po wywiadzie, że nie będzie możliwe odbycie sesji on-line oplata nie będzie pobrana (dotyczy to problemów które wymagają konsultacji lekarskiej bądź szczegółowego badania palpacyjnego).

Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem

Kontakt

668 15 81 25
888780870
mail: recepcja@cogitoergomove.pl
https://cogitoergomove.pl